pike

Beebiklubi võimlemisringi juhendaja ANU VASK

 

ANUU                   ANU VASK


Tantsuõpetaja-koreograafi eriala omandatud  aastast 1997 (Ba, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia), lavastaja-koreograafi eriala omadatud 2018  (Mag,  Tallinna Ülikool).

Alates 1999. aastast juhendanud Nõmme Kultuurikeskuses nüüdis-, loov- ja kaasaegse tantsu ringe, töötanud noorte muusikateatri liikumisjuhina.

Massöör aastast 1998 (Eesti Kosmeetikute ja Juuksurite Erakool).

Töötanud liikumisõpetajana  beebikoolis erahaiglas Fertilitas. Praegu töötab loovliikumise õpetajana eralasteaias Naba, väikelaste võimlemisõpetajana Nõmme Noortemajas, loovliikumise õpetajana ja sportakro koreograafina Omatsirkuses ning  loov-ja kaasaegse tantsu õpetajana Nõmme Kutuurikeskuses.

Tegelenud  täiskasvanutega  (nii kunstnike kui muude erialade esindajatega) tänavakunsti projektis „Põika!“; lavastuses „ Merikajakas ja kontrabass“; mentorina etenduskunsti projektis MIMO;  kunstnikuna  praeguseni tegev ühisperformatiivse kunsti projektis „LAIK“.

Õppinud  eestvedamist ja emotsionaalset intelligentsust TÜ-s  2004.

Täiendkoolitanud end Tallinna Ülikoolis Tantsu-ja liikumisteraapia alal.

Õpetanud kaasaegset tantsu ETA-s, kehalist EKA-s  ja kompositsiooni  TLÜ-s.

Töötanud  tantsuõpetajate kutsekomisjonis TÜ Viljandi Kultuuriakadeemias.

Hobikorras yantrajoogi  (11 aastat)

Kahe poja ema.

Beebiklubi Ujutame Naba

OSALEJAD BeebiklubiUjumine1
Imikud ja väikelapsed (2 kuud kuni 3 aastat) 

RÜHMA SUURUS
Vähemalt 5 ja kõige rohkem 8 last. 
Lapsega koos on basseinis lapsevanem.

BEEBIDE ning VÄIKELASTE UJUTAMINE - RINGI EESMÄRK
Ujutamise abil harjub laps veega, säilib sünnipärane ujumisrefleks ning vastuvõtlikkus haigustele väheneb. Regulaarselt ujutatud laps areneb kiiremini ja on rahulikum. Vesi vähendab imikutele sagedaseks probleemiks olevat liigset lihaspinget ning toetab lapse liigutuslikku arengut. Samuti tugevdab vesine liikumine lapse südame-veresoonkonda. 

MIDA TEEME?
Ema või isa süles basseini ja veega harjumine. 
Liikumine vanema käel lesides kõhuli, selili ja külg ees. 
Käte-jalgadega sulistamine, mänguasjade tagaajamine. 
Sukeldumine. 

JUHENDAJA: KUDRUN VELLET

Ringitasu on 42€/kuu

Beebiklubi Võimlemisring

OSALEJAD:

Põnnide  eakohased võimlemistreeningud on mõeldud 2-kuustest kuni 3-aastasteni.

RÜHMA SUURUS:

Grupi suurus on 4 -12 põnni oma vanemaga.

MIS ME TEEME/ EESMÄRK:

Treeningute lemmiktegevused  on  ühised soojendusharjutused põnnile ja vanemale, loovad koostantsimised ja mängud, akrobaatilised harjutused ning väikelaste mängulised massaažid ja armsad rahunemisharjutused.

Võimlemistreening pakub elamusi nii lapsele kui vanemale. Muidugi saavad vanemad ise piisava koormuse valida, sest palju saab kaasa teha, aga on võimalik ka vaikselt läbi ajada nn. vaatlejana oma lapse kõrval.

Koos vanemaga  võetakse ette rullimisi, kergemaid tõsteid, tasakaalukõnde, hüppeid ja keerutusi. Kasutatakse kogu keha haaravaid loovaid liikumisi nagu sirutamine, venitamine, painutamine, kõverdamine, pöörlemine , väänlemne, ringitamine, põrkamine, viskumine  ja palju muud.

Tegutsetakse mõnusa vabadusega, et põnni ja vanema eripära lahedalt välja paistaks ja vabalt voolata saaks. Põnn saab võimlemistreeningutel turvaliselt oma piire proovida. Ta kogeb  eredalt oma kehalisi võimeid - koordinatsiooni, kiirust, osavust, tugevust ja tasakaalu.

Tihti saadab toimetusi sobiv muusika või omaloodud helimaailm. Võimlemise mitmekülgsuse huvides kasutatakse  erinevaid vahendeid: palle, ronimistükke, rõngaid, nööre jm.

Laste loomulik uudishimu ja kujutlusvõime kaasatakse mängu abil liikumisse. Mäng aitab teistega kontakti luua, mõnusalt suhelda ja annab tunde, et saadakse hästi hakkama. Grupis koos võetakse  vastu väljakutseid ning innustatakse üksteist eeskujuga. Suhtlemisoskus, enesekindlus ja muud positiivsed isikuomadused löövad loovates liikumistegevustes  loomulikult õitsele. Koos leitakse üles ka nõrgemad kohad, millele rohkem tähelepanu pöörata. Arusaam iseendast  areneb. Kõigil.


VÕIMLEMISRINGI JUHENDAJA: ANU VASK

Ringitasu on 42€/kuu

 


Beebiklubi Muusikaring

OSALEJAD
6-kuused kuni 2-aastased lapsed koos ema või isaga. 
Arvestades laste vanust ja sotsiaalseid oskusi on võimalik osaleda kahes erinevas rühmas. 

RÜHMA SUURUS
Ringi toimumiseks on rühma suuruseks vähemalt 6 ning mitte rohkem kui 12 last koos oma vanematega, et juhendajal jätkuks aega kõigile tähelepanu pöörata.

TOIMUMISAJAD
NELJAPÄEV
10:00 Beebikubi Muusikaring (6k-1a)

10:45 Beebiklubi Muusikaring (1a-2a)

MIDA LAPS RINGIST SAAB?
Muusika arendab last mitmekülgselt: areneb lapse kuulmine, tähelepanuvõime, keskendumisoskus, loovus, mälu, enda „mina" tunnetamine – sellele toetub lapse kogu vaimne areng. 
Ringis õpib laps erinevaid lastelaule, arendab rütmitaju, käteosavust ja koordinatsiooni erinevatel rütmipillidel mängides, naudib muusika tegemist ja kuulamist koos vanemate ja teiste lastega. 

MIDA TEEME?

Muusikatunnis keskendume beebi heaolule. Tähtis on rahulik tempo ja mõnus keskkond. Igas tunnis tervitame teineteist, laulame koos lihtsamaid laule, kuulame ning mängime erinevaid rütmipille ja oma osa on ka liikumisel muusika rütmis. Tunni pikkus on 45 minutit, millest 15 minutit on sisseelamise- ja mänguaeg ning 30 minutit muusikaline tegevus.

 

LAULU- ja MÄNGURINGI JUHENDAJA on Ly Lumiste, Naba lasteaia muusikaõpetaja

Ringitasu on 42€/kuu

N A B A S Õ B R A D

el heaalgus lugemispesa tlutok eetikakeskus2 moreno  TPS